KONTAKT

VÄLKOMMEN ATT KONTAKTA OSS MED DINA FÖRFRÅGNINGAR

Kontakt

Förfrågningar och information
+46 (0)31 710 16 00
contact@spaceproduction.se

Lager

Ekonomi

E-faktura

Adress för E-faktura
invoice@spaceproduction.se

PROJEKTLEDNING

Hans Lian

Projektledare & Creative Director
+46 708 54 20 00
hans.lian@spaceproduction.se

Dan Edanius

Projektledare & teknisk designer
+46 708 54 20 40
dan.edanius@spaceproduction.se

Dan Falkengaard

Projektledare & teknisk designer
+46 708 54 20 81
dan.falkengaard@spaceproduction.se

DESIGN & KONSTRUKTION

Emil Lewandowski

Stina Nyström

3D-illustratör och konstruktör CAD
+46 708 54 20 79
stina.nystrom@spaceproduction.se

SNICKERI

Emil Lewandowski

Richard Grahn

Ulrika Björn

GRAFISK PRODUKTION

Reine Bohman

Grafisk produktion & montering
+46 708 54 20 69
reine.bohman@spaceproduction.se

Stefan Tellström

Per Rosberg

Grafisk produktion & montering
+46 708 54 20 57
per.rosberg@spaceproduction.se

LAGER & LOGISTIK

Lager

James Jackson

Lager & logistik (Föräldraledig)
+46 708 54 20 27
james.jackson@spaceproduction.se

Space Production AB
Warehouse
JA Pripps gata 2
421 32 Västra Frölunda
Sweden

 

Kontakt till driftansvarig

+46 708 54 20 02

LEDNING & ADMINISTRATION

Ekonomi

E-faktura

Adress för E-faktura
invoice@spaceproduction.se

Roger Snow